Skocz do zawartości

[Konkurs] CybAiRBot 2011 Poznań


Pomocna odpowiedź

Miło mi poinformować, iż tegoroczne zawody CybAiRBot 2011 odbędą się 21.05.2011r. (sobota) na terenie Centrum Wykładowo-Konferencyjnego oraz Biblioteki Politechniki Poznańskiej.

W tym roku poza zawodami Sumo odbędą się również wyścigi Linefollowerów.

Zapraszam wszystkich chętnych do rejestracji, oraz zapoznania się z imprezą na stronie http://sumo.put.poznan.pl/

Przewidywana nagroda za 1. miejsce w kategorii "Sumo": płatny staż wakacyjny w Volkswagen Poznań.

Przewidywana nagroda za 1. miejsce w kategorii "Linefollower": oscyloskop cyfrowy ADS1022C ufundowany przez firmę Impact oraz wycieczka po fabryce Volkswagen Poznań.

Nagrody za dalsze miejsca to m. in. części elektroniczne oraz bony na zakupy w sklepie Robodudes .

Ponadto każdy zawodnik otrzyma licencję studencką LabView od National Instruments.

W tym roku brak opłaty startowej!

Równolegle z zawodami Sumo odbędą się zawody sumo LEGO dla najmłodszych.

W planach także pokazy różnego rodzaju robotów - w tym wiedeńskiego zdobywcy 1. miejsca w wyścigu robotów humanoidalnych oraz 2. miejsca w zawodach sumo robotów humanoidalnych - M-Bot oraz prezentacje z zakresu robotyki.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do uczestnictwa,

Michał Topolski

KN CybAiR

Link do komentarza
Share on other sites

Mimo usilnych prób nie mogę się zarejestrować. Po wpisaniu danych i kliknięciu na "Zarejestruj" wyrzuca mi jakiś błąd z obsługą JAVY.

Wojtek B.

KN CybAiR

Link do komentarza
Share on other sites

Czy można się dowiedzieć o której godzinie planowane jest rozpoczęcie zawodów? Na Waszej stronie nie znalazłem harmonogramu imprezy.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Wróciłem z zawodów, na których pokazywałem mojego robota kroczącego Cuprum. W związku z tym, że sam robiłem bardzo niewiele zdjęć (raptem kilka) proszę o udostępnianie filmów i zdjęć z imprezy.

Sama impreza była średnia. Z jednej strony wszystko szło gładko, było nieźle zorganizowane, z drugiej zawiodła reklama - było bardzo niewiele konstrukcji oraz niewielu zwiedzających. Idąc z autobusu do Centrum Wykładowego nie widziałem ani jednego plakatu, nawet na samym budynku CW. W internecie informacje pojawiły się dopiero półtora tygodnia przed zawodami (nie liczę strony zawodów, ale nie każdy śledzi strony wszystkich imprez robotycznych w Polsce) - półtora miesiąca to byłoby późno.

Link do komentarza
Share on other sites

Największą wadą był brak trasy testowej w strefie szczególnie podczas finałów kiedy nie można było testować na finałowej. Trasa lf też była okropnie nie równa większość robotów skakała po niej.

Link do komentarza
Share on other sites

OldSkull, potwierdzam otrzymanie fotorelacji, ale przy takiej ilości chyba lepiej będzie tak:

Jak ktoś ma jeszcze jakieś zdjęcia, to proszę wysyłać:

https://www.forbot.pl/fotorelacje/uploader/

Tylko jakoś je pomniejszajcie, szkoda waszego łącza dla plików po 4k x 4k px, a i takie paczki się zdarzają 😉

Link do komentarza
Share on other sites

sailo, czy pierwszy film nie jest przypadkiem przyspieszony? Wygląda nienaturalnie, jakby go ktoś przyspieszył o kilka %. Opublikujecie nowe roboty na diodzie?

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.