Ta strona używa ciasteczek (plików cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem i akceptuję

Zakupy w MS ELEKTRONIK

Autor Wiadomość
PiotrusPan 

Otrzymał 1 piw(a)
Programuję w:
C/C++
Wysłany: 27-07-2010, 08:01   

Też kupowałem i też dzwonili bo byli zdziwieni, że tylko jeden scalaczek biorę ;-)
Polecany artykuł z FORBOT.PL:
Terminalowa aplikacja serwisowa

W tym kursie opiszę jak stworzyć terminalową aplikację serwisową do robota. Dzięki niej, będziemy mogli na bie... Czytaj całość

Warto przeczytać » Cadsoft Eagle - część 3 (Tworzenie biblioteki)

Postaw piwo autorowi tego posta

GruX 

Otrzymał 24 piw(a)
Programuję w:
Bascom
Należę do:
Skalp/RoboTech
Wysłany: 27-07-2010, 18:44   

PiotrusPan napisał/a:
Też kupowałem i też dzwonili bo byli zdziwieni, że tylko jeden scalaczek biorę ;-)

Bo to hurtownia jest z założenia... nie lubią małych, lub pierdułkowatych zamówień, jak bierzesz duże ilości, albo nietypowe układy to nie ma żadnego problemu.

Member of RoboTech
RoboTech sponsored by Realitynet

wyszkowskidaniel 

Programuję w:
bascomie
Wysłany: 10-09-2010, 21:15   

Witam. Może ja się wypowiem na temat sklepu Ms-elektronik:
kupuję u nich już prawie 5 lat, rocznie na ponad 15 tys zł i ostatni rok to tragedia... zamawiam element a dostaję coś innego, zamawiam towar np. wart 3zł*100szt a jak dostaję to z ceną 9zł bez info o zmianie ceny!!! Stan magazynowy jest tragiczny, przy jednym zamówieniu czasami towar dostaję przez 1,5 miesiąca po 5 przesyłek.... Odnoszę wrażenie że dzieje się z nimi źle, może mój opiekun (już drugi) jest nieodpowiedzialny i lekceważąco podchodzi do sprawy.
Zastanawiam się nad zmianą dostawcy, rozmawiałem z TME i na start zaproponowali mi całkiem inny cennik niż oficjalny i jest bardzo korzystny.

KD93 

Otrzymał 298 piw(a)
Programuję w:
C/Bascom
Moje roboty:
Wasp, Skarabeusz, Bajtel(2), Urwis, Prototyp nr.1

Wysłany: 10-09-2010, 21:38   

TME to solidna firma, jeżeli dodatkowo miałbyś lepszy cennik to ja bym się nie zastanawiał. Zamawiałem co prawda kilka razy, ale przy każdym elemencie pisze ilość sztuk w magazynie, jeżeli wszystkie części są na magazynie to przesyłka przychodzi ekspresowo (zamówienie do 15 -> następny dzień, po 15 -> 2 dni). Zamawiałem dość nietypowe ilości (22 tulejki dystansowe na przykład) i nie zdarzyły mi się żadne pomyłki.

Polecany artykuł » EAGLE: przydatne ULP - automatyczne powielanie płytek

Nawyk 
Damian Nowak

Otrzymał 420 piw(a)
Programuję w:
C/C++
Należę do:
ACCREA Engineering
Wysłany: 11-09-2010, 03:26   

Ja również mam pozytywne doświadczenia z TME, zwłaszcza w kwestii zgodności informacji na stronie z faktycznym stanem magazynów. Co prawda przy zamówieniach elementów rzędu po kilkuset sztuk danego typu rzadko kiedy docierała dokładna ich liczba - ale jeszcze nigdy nie było ich mniej niż zamawiałem :) Do tego solidny kurier, który nie zostawia bez porozumienia paczki u sąsiadów (co zdarzało mi się w innych firmach, mimo, że mieli mój telefon), błyskawiczna dostawa i świetne zabezpieczenie paczki.
Trochę inaczej wypada sprawa z zamówieniami detalicznymi - wyższe ceny podzespołów + kurier, który swoje kosztuje... Do drobnych zakupów polecam firmę Lispol tudzież użytkownika "lisiu" na allegro, ale te informacje już się przewijały wielokrotnie ;)

Mój blog poświęcony robotyce amatorskiej
ACCREA Engineering
Ostatnio zmieniony przez Nawyk 11-09-2010, 03:28, w całości zmieniany 2 razy  

salonos11 

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 16-02-2017, 16:14   

Ej serio było tak źle? Zupełnie nie rozumiem tych opinii, wiem że minęło sporo czasu, ale ja robiłem pary razy zakupy w MS Elektronik i nie było żadnych problemów. Kontakt super, przesyłka doszła bardzo szybko. I nie zamawiałem hurtowo a normalnie i tez nie było żadnych problemów :p

A co do tme, to mają tak "piękną" stronę internetową że oczopląsu dostaje. Nic nie mogę znaleźć :p

Autor postu otrzymał ostrzeżenie
Ostatnio zmieniony przez salonos11 16-02-2017, 16:15, w całości zmieniany 1 raz  

maro564 

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: 23-02-2017, 11:05   

ja jestrem z zakupow w ms elektronik bardzo zadowolony. W sumie to chyba nie wiem, z 5, 6 razy u nich kupowałem i to dosyć sporo rzeczy i nigdy nie zdarzyła mi się żadna pomyłka. możliwe, że po prostu dawniej mieli jakiś problem z organizacją, ale teraz wszystko jest na wzorowym poziomie. PRzynajmniej według mnie. A ceny mają w niektórych przypadkach bardzo dobre. chyba najtaniej

Autor postu otrzymał ostrzeżenie

Odpowiedz do tematu