Skocz do zawartości

[Materiały] Wykorzystanie spienionego PCV


Kshaq

Pomocna odpowiedź

To są gąsienice do modelu czołgu. Udało mi się znaleźć na allegro za 12zł. Wykonane są z plastiku. Niestety bez rewelacji, nadają się bardziej do zabawy niż do poważnych zastosowań, ale do jeżdzenia po dywanie są ok.

Link do komentarza
Share on other sites

Nie, na piasku nie próbowałem. Sprawdziłem na panelach i płytkach i też nieźle śmiga. Mam problem, bo gąsienice są za luźno zamocowane i czasami spadają, dlatego muszę troszkę poprawić tą konstrukcję. Podejrzewam, że na piasku też się spisze nieźle. Jak przyjdziesz z prawdziwym browarkiem, to możemy wyjść do piaskownicy i potestować.

Nie rozumiem prośby: "wez napisz jak zrobic reszte". Wydawało mi się, że dość dokłanie opisałem sposób skontruowania takiego pojazdu.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Myślę, że właśnie tak to rozwiążę, dołoże jakieś napinacze na środku wykonane podobnie jak pozostałe koła, tylko mniejsze. Ale docelowo chyba zrobię konstrukcję z większym prześwitem i dodatkowym dużym kołem. Przy wspinaniu się na przeszkody zdarza się, że zawiśnie w powietrzu. Ech, pomysłów dużo, tylko czasu za mało, żeby wszystko wypróbować. W każdym razie ogólnie jestem pod wrażeniem, że tak sprawnie się porusza na tych gąsienicach.

Link do komentarza
Share on other sites

A skąd wziąć? Wiem że można odpadki sobie zabrać z agencji reklamowych, ale u nas chyba takowych nie ma 😕 . Skąd jeszcze możnaby pozyskać tanio?

Markety budowlane typu leroy-merlin, castorama, do tego niektóre sklepy modelarskie lub allegro.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Pytałeś skąd można wziąć tanio, a nie za darmo 🙂

Ja bym mimo wszystko rozejrzał się za firmą robiącą szyldy i tablice reklamowe. Praktycznie w każdym mieście się jakaś znajdzie. A jeśli nei ma w okolicy to poczekaj aż będziesz w innym mieście i zrób zakupy.

Link do komentarza
Share on other sites

Powiedział bym -masz tego sporo przy drodze, tylko na wysokich słupkach i pomalowane w jakieś zwory,litery... ale to chyba było by promowanie pewnych negatywnych zachowań społecznych 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.