Skocz do zawartości

Ankieta/konkurs z nagrodami


sedrik

Pomocna odpowiedź

Drodzy forumowicze!

Pilnie potrzebuje Waszej pomocy! Do wypełnienia jest prosta ankieta do pracy magisterskiej, składa się ona ze 170 pytań (pretest) i 20 (właściwych). Czas trwania to ok. 15 min. Z racji tego, że zabieram Wasz cenny czas chce coś dla Was zrobić. Spośród nadesłanych do 31.08.2014 do godz. 23 ankiet ( wypełnionych w 100%) rozlosuje części elektroniczne, które mogą posłużyć Wam przy budowie robota! Wystarczy wpisać jedynie _forbot w przeznaczonym na to miejscu.

Jeżeli będzie co najmniej 10 zgłoszeń 1 osoba dostanie płytkę Renesasa:Renesas RPBRX62N (bez opakownia, tylko przetestowana)

Jeżeli będzie ponad 30 zgłoszeń kolejna osoba dostanie: STM32F0DISCOVERY (bez opakownia, tylko przetestowana)

Powyżej 50 zgłoszeń dorzuce do obu nagród losowo jakies układy elektroniczne.

Ankieta

Z góry dziękuję za pomoooc!

Link do komentarza
Share on other sites

Hej,
Do tej pory wypełniły ankietę tylko 4 osoby z tego forum.

Zapraszam pozostałych. Aby was zachęcić dodam do płytek mikroprocesory Microchipa -co najmniej 10 szutuk do płytki.

Link do komentarza
Share on other sites

Doszedłem do połowy i nie dałem rady więcej pomimo dobrych zamiarów. W sumie można by zrobić z tego kilkanaście pytań, bo reszta to pytanie o to samo tylko w trochę inny sposób. No i treść samych pytań... nawet perspektywa wygrania płytek mnie do tego nie zachęca, bo brzydzę się przekupstwem.

Ponieważ w ankiecie są chyba same punktacje 1-10 to napiszę tutaj, że moim zdaniem pytania w ankiecie to masło maślane i przeraża mnie że ktoś się zajmuje takimi, że tak ujmę, pierdołami w kraju w którym za niedługo połowa osób będzie robiła na kasach i w sklepach z ubraniami po 8zł/h. Jak taka osoba ma wypełniać takie bzdurne pytania o motywacji? Mniejsze prywatne firmy też często nie mają kolorowo, bo są, że tak powiem, ciulani przez zleceniodawców i "inwestorów" na wszystkie możliwe strony. Obudźcie się ludzie, zajmujecie się głupotami a ważne rzeczy przemykają wam koło nosa. Idźcie, POROZMAWIAJCIE z ludźmi z ulicy jak pracują, czy są zadowoleni z zarobków, co im się nie podoba w pracy, co im się podoba, czy są zmotywowani do pracy i w jaki sposób (żeby dziecko nie przymierało głodem?), a nie podsuwajcie bezsensownych odpowiedzi A B C D albo co gorsza TAK/NIE podzielonych na 10 faz.

TWG to temat ma jakiś związek z tematyką forum i działem "robotyka-pozostałe"?

Link do komentarza
Share on other sites

Hej,
Pytań jest sporo i to jest ustandaryzowany test LMI dlatego z ich ilością niewiele można zrobić. Tak samo jest z ich numeracją. Jest potrzebny dla mojej znajomej do badań w pracy mgr związanej ze sposobami motywacji pracowników. Zdaję sobie sprawę że możnaby to zupełnie inaczej zrobić ale to było wymaganie promotora. Niestety ale tak wygląda u nasz szkolnictwo wyższe. Często aby zaliczyć trzeba robić mało praktyczne rzeczy.

Wrzuciłem to na forum, żeby jej pomóc. Zdaję sobie sprawę, że cieżko przebrnąć przez te 170 pytań, dlatego zaproponowałem płytki jako nagrodę. Liczyłem na forumowiczów.

A co do dziłu to faktycznie chyba powinno znaleźć się chyba w innym. Nie zwróciłem uwagi na dział - wrzuciłem po prostu do "Inne". Mój błąd.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

To czas na losowanie. 7 osob wypełniło ankietę z tego forum. Postanowiłem jednak oddać płykę Renesasa. Nagrodę zdobywa Harnas. Proszę o podesłanie adresu do wysyłki.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.