Skocz do zawartości

shaslyk135

Użytkownicy
  • Zawartość

    200
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    4

shaslyk135 zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 26 grudnia 2015.

Treści użytkownika shaslyk135 zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

O shaslyk135

  • Urodziny 10.07.1998

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Zawód
    Tech. Mechatronik 100%
  • Moje zainteresowania:
    Elektronika i wszystko co tyka

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika shaslyk135

Eksplorator

Eksplorator (8/19)

  • Za 100 postów
  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • Aktywny twórca
  • Junior DIY

Odznaki

14

Reputacja

  1. Chyba lepszym rozwiązaniem byłoby stawienie choćby screena jak ten element wygląda, bo nie każdemu się zechce pobierać ten plik.
  2. Czy jest ktoś jeszcze chętny na udział w akcji? Przy okazji świątecznych porządków stwierdziłem, że najwyższy czas pozbyć się paczki (zgarnąć wszystkiego przecież nie wypada 😅)
  3. Atmel wypuścił nową płytkę ATtiny817 Xplained Mini i pokrywa koszty jej wysyłki po użyciu kodu promocyjnego. Sama płytka kosztuje obecnie 8,34 Euro http://www.microchip.com/developmenttools/productdetails.aspx?partno=attiny817-xmini
  4. Paczka leży u mnie i czeka już kilka miesięcy 🙂
  5. Nie chciałbym nikogo urazić, więc powstrzymam się od wymieniania poszczególnych przedmiotów 😕
  6. Potwierdzam odbiór przesyłki i stwierdzam że część rzeczy to totalne rupiecie i są raczej bezużyteczne do celów robotycznych. Zauważyłem że moduł wyświetlacza Nokia 3310 ma jeszcze folię od nowości a już jest rozlany, poza tym to kilka scalaków ma pozaginane nóżki przez złe zabezpieczenie.
  7. W sumie to następny w kolejce byłem ja i musiałem zrezygnować. Teraz sytuacja się zmieniła i mogę wziąć paczkę do siebie, jednak nie wiem komu miałbym ją podać dalej 😉
  8. shaslyk135

    [Worklog] Pierwsza drukarka 3D

    Powodzenia w dalszych pracach 🙂
  9. shaslyk135

    [Worklog] Pierwsza drukarka 3D

    Kaczy, Miałem podobnie kiedy obluzowało się złącze przy silniku, sprawdź połączenia jeśli używasz jakiejś przedłużki
  10. Marooned, Faktycznie dosyć ciekawe.
  11. bolecki, Już teraz każdy może sobie pozwolić na taką drukarkę 😉
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.