Skocz do zawartości

misiek1784

Users
  • Zawartość

    21
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    gorlice

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika misiek1784

Starszy odkrywca

Starszy odkrywca (5/19)

  • Za 5 postów
  • Młodszy Juror
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • To już 10 lat!

Odznaki

0

Reputacja

  1. Ciekawie to nawet wygląda...
  2. Stwierdziłem że ten dział będzie najlepszym miejscem aby tylko dopytać czy to możliwe aby to działało tak jak na tym filmiku
  3. W tym programie Robotica to były walki pojazdów zdalnie sterowanych??
  4. Bardzo fajna konstrukcja:) Przydałby sie jeszcze filmik z działania 🙂
  5. misiek1784

    Skręcanie platformy jezdnej

    A możesz zamieścić zdjęcia tego jak wygląda ta twoja konstrukcja??
  6. A możesz podać więcej informacji na temat tej płytki?? Może jakiś schemat albo cuś 😃
  7. A co myślicie na temat stacji YH 852D, używa ktoś??
  8. A co myślicie o czymś takim Klik Warto kupować takie zestawy 2in1??
  9. Zdecydowałem sie jednak zakupić Romeo Jak myślicie powinienem sobie jeszcze coś do niego dokupić tak na start??
  10. Tak sobie myślę jeszcze po przeczytaniu wypowiedzi mactro że może lepiej zająć się Arduino skora będę chciał się skupić między innymi na robotyce więc może jednak zestaw Romeo kupić Jest sporo modułów do tego zestawu dostępnych w sieci jak i masa informacji oraz tutoriali.
  11. Jak już wspomniałem wcześniej jak już ogarnę trochę to programowanie chce się skupić na robotyce więc różnorakie układy zawierające uC a niezwiązane z robotyka nie będą mnie interesować więc nie muszę umieć pisać programów do np sterowników CO, czy projektów typu inteligentny dom... jeśli mam zły tok myślenia to mnie poprawcie 🙂
  12. Heh to teraz to już mam mętlik w głowie...
  13. Tak będę w przyszłości chciał iść w stronę robotyki. Romeo jak czytam jest to typowy sterownik robota a mnie potrzeba zestawu do nauki programowania, na budowę robota przyjdzie jeszcze czas...
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.