Skocz do zawartości

S-View

Users
  • Zawartość

    79
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    2

S-View zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 16 grudnia 2010.

Treści użytkownika S-View zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Czerwionka-Leszczyny

Osiągnięcia użytkownika S-View

Entuzjasta

Entuzjasta (7/19)

  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • Młodszy Juror
  • Wschodząca gwiazda
  • To już rok!

Odznaki

18

Reputacja

  1. S-View

    Mouse

    Ja od głosowania sie powstrzymam dopóki nie bedzie jakichś filmów z przejazdów... W sumie to nie wiemy czy to wo ogóle jeździ czy to wystawa... A LINE FOLLOWER powienien jeździć to jest jego główne zadanie wygląd tez ma znaczenie. Ale zaniedługo dojdzie do takiego czegoś ze bedą oceniane kawałek laminatu dwa silniczki i kółka a po co nam to ładnie wygladajace jak nie pojedzie to. To moje zdanie i nie mówie ze mi sie nie podoba bo podoba mi sie ten projekt ale czekam na jakiś film.
  2. Ja mam dwa z pololu chce 20 zł wraz z wysyłką
  3. Nikt Ci nie da do tego gotowca jak ktoś juz cos wie na ten temat to głownie podpowiada zebys doszedł sam bo jak Ci da ktoś gotowca to sie nie nauczysz
  4. S-View

    AVR wybór programatora

    1. Bedzie działać ale ja bym szukał coś pod usb kupisz raz i masz na lata 2. Nie powinno się z nim nic stać. Jedynie bez kwarcu bedziesz miał inne taktowanie czyli może nie działac tak jak powinno np gdybyś miał w programie coś co ma działac np przez 1sekunde to moze ona trwać duzo dłuzej
  5. Linux jak dla mnie ten program jest nie potrzebny pod samego switcha jak podłaczysz diode to jak wcisniesz swieci puścisz nie swieci. Nie zebym sie czepiał:PP ale lepsze by było zmieniać np stan wyjscia nacisniesz zmieni stan z 0 na 1 po ponownym znów zmieni z 1 na 0:) wiecej nauczy
  6. S-View

    Smarowaie

    Wd40 jest dobry ale na chwile za "rzadki" jest i po jakims czasie wszystko z tryb bedzie na obudowie
  7. Juz opanowane dziekuje za wskazówki:)
  8. Witam. Stworzyłem sobie program , który liczy czas pomiędzy impulsami i zmienia to na obr/min. mam tam zrobiony próg załaczania sie diody ustawiony sztywno na 3500obr który moge zmienic w programie tak że po wyzej tych obrotów swieci sie dioda a poniżej gasnie. A chcial bym żeby np wał silnika wkrecić na jakies obroty powiedzmy 3734 i po przycisnieciu przycisku zeby się one zapamiętały i zmienił sie na takie próg tak by po wyłaczeniu zasilania były zapamiętane i kontroler mógł dalej wiedzieć ze próg jest taki jak przycisłem przycisk
  9. Niestety jestem zmuszony sprzedac tą konstrukcje oczywiscie w celu budowy kolejnej jednak całkiem innej wiec nic z niego nie wykorzystam... Cena Całości czyli podwozie silniki pololu i lipol 500mAh z wgranym programem który jest najaktualniejszy 350zł ( lepszy program mozesz napisac sobie sam ) Możliwość sprzedania z softem czyli programem do bascoma 500zł wtedy masz mozliwość zabawy z moim softem link do temtu z Fiubot III https://www.forbot.pl/forum/topics7/line-follower-fiubot-iii-vt4610.htm Opcja z ładowarką do li-poli + 100zł turnigy accucell6 Tylko PW
  10. Zawsze podobały mi sie takie konstrukcje jednakże, lepiej by wyglądało sterowanie z "automatu" czyli bez sterowania zewnętrznego... Dać to na pokaz żeby przekładało kulki albo jakies kostki i ŚWIETNIE by się to prezentowało:) Jedynie co mi sie wydaje za słabe w tej konstrukcji to tryba chwytaka. Jak dobrze widze to są plastikowe tak? rozwiazaliście jakoś moment ich zatrzymania sie? tzn nie kazdy przedmiot jest tej samej wielkości i jezeli byłby wiekszy to sadze ze tryba by sie mogły wyłamać. Ale ogólnie wielki + bo mało takich kostrukcji. Tzn są ale na serwach
  11. Kurcze nie wiem czy sie wyrobie na zawody;/ aktualnie jestem w Gdańsku i zaraz wracam do domu zobaczymy ale na 9 powinienem byc:)
  12. S-View

    Zenon 3

    Odnoście opon to są opony pololu ?? bo nie wyglada mi to na od nich opone
  13. S-View

    Fiubot III

    U mnie na 2mm aluminium jak kulka jest pod a silniki pololu na to prawie mam poziom tzn tył jest troche niżej jak bedziesz miał na lapinacie to Ci sie to wyrówna;) CNY70 jak przylutujesz zaraz pod płytką ze bd równo z nią to spokojnie sie zmieszcza zrobie Ci foto:) jak bede miał chwile i to pomierzę 😉
  14. S-View

    Fiubot III

    Zmieniłem na aluminium ponieważ plexi przy uderzeniach szybko sie uszkadza poza tym było to plexi dmuchane i przy mocowaniach silnika widać, że się wygina... No jedno z najlepszych ustawień PiD:) Niestety jest tam ślisko i musze to wytesować na płycie na jakiej bedą zawody... Po później moge sie ździwić
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.