Skocz do zawartości

RONIN

Użytkownicy
  • Zawartość

    118
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

RONIN zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 5 grudnia 2016.

Treści użytkownika RONIN zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

O RONIN

  • Urodziny 04.07.1968

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika RONIN

Entuzjasta

Entuzjasta (7/19)

  • Za 100 postów
  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • Młodszy Juror
  • To już rok!

Odznaki

1

Reputacja

  1. RONIN

    Powitania i Powroty Użytkowników

    Cześć Tomek, Mirek 🙂
  2. RONIN

    Kto ze śląska?

    Ja mieszkam na granicy ze Śląskiem 😉 A dlaczego pytasz, czegoś potrzeba? 😃
  3. Chętnie poczytam takie relacje 😃 Zawsze to coś nowego. Jak tam Ci idzie? 🙂
  4. RONIN

    Ogólnie o robotach Bear Rescue

    W końcu konkurencja nazywa się bear rescue, a nabijanie miśka w jakikolwiek sposób chyba nie ma nic wspólnego z ratowaniem 😃 Powinno być więcej precyzyjnych zasad co do tego "ratowania", bo rzeczywiście może to być widok niezbyt ciekawy, zwłaszcza dla zainteresowanych dzieci.
  5. Ciekawe rozwiązanie i przede wszystkim wielofunkcyjne. Może przecież sprawować funkcję dzwonka, alarmu czy podświetlenia w nocy. Jak za taką cenę i tyle możliwości, to myślę że jest to całkiem opłacalne. Niektóre stacje pogodowe już są droższe, a ich ustawienia ograniczają się do kilku pojedynczych opcji.
  6. Zgadzam się z Tobą, ale spójrz obecnie na różnego rodzaju farmy. Jedni hodują zwierzęta w tradycyjny sposób koło domu, a istnieją jeszcze farmy na których każdy wie jak wygląda hodowla. To samo może dotyczyć przyszłości rolnictwa. Część rolników zostanie na swoim i będzie pracować dla siebie, a roboty będą pracować dla wielkich firm, które dostarczają nam przetworzoną żywność do sklepów.
  7. Na pewno nie będzie ich obsługiwał rolnik, który do tej pory zajmował się wszystkim ręcznie. Zapewne zawód rolnika zostanie całkowicie zapomniany, a wyżej wspomniane roboty będą obsługiwane przez firmy i korporacje.
  8. Z jednej strony fajnie że technologia wciąż się rozwija i jest już to możliwe, ale z drugiej to kolejne odbieranie ludziom pracy. Rolnictwo do lekkich obowiązków nie należy, więc lepiej byłoby się skupić na maszynach, które pomogłyby rolnikom, ale ich nie wyręczały. Jak dla mnie nie wyjdzie to na dobre, przynajmniej nie dla rolników.
  9. Z tego co wygląda zostały wycofane i polecam jedynie przeglądać portale aukcyjne jak allegro i olx, bo może ktoś akurat wystawi.
  10. Gdyby etap produkcji takiego mostu trwał nieco szybciej, to może miałoby to jakiś większy sens. Chociaż nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za dalsze postępy 🙂
  11. RONIN

    Druk 3D w olbrzymiej skali!

    Dokładnie, myślę że w przyszłości druk 3D da nam jeszcze więcej możliwości.
  12. RONIN

    wielka delta

    Fajnie by się oglądało podobny time lapse z tworzenia jakiegoś większego obiektu 😃
  13. RONIN

    Silnik do wentylatora sufitowego

    Zakładająć, że cała konstrukcja bedzie stosunkowo lekka, to silnik nie musi być jakoś bardzo mocny i wystarczyłoby go w sumie odzyskać właśnie z jakiego innego urządzenia, kupionego "po taniości". Co do kupna silnika od jakiejś firmy, to nie jestem przekonany co do tego, czy byłoby to opłacalne, no chyba, że stać Cię na jakieś konkretniejsze wydatki. Wydaje mi się też, że silnik wcale nie musi być jakoś bardzo płaski, skoro takie silniki i tak są małe same w sobie, co widać szczególnie po gotowych wentylatorach sufitowych, które kupić można w sklepie.
  14. Na Ubuntu działa już w porządku.
  15. Myślę, że nie będzie takiej potrzeby, bo niedługo roboty będa szyły na drutach ubranka same dla siebie 😉
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.