Skocz do zawartości

Zakupy w MS ELEKTRONIK


maciejc4

Pomocna odpowiedź

Witam!

Czy robił już może ktoś zakupy w sklepie MS Elektronik? http://mse.beep.pl/

Kilka dni temu skorzystałem z jego oferty (ceny dość korzystne, nie trzeba kupować wszystkiego w paczkach po 10-100 szt.) jednak podczas finalizowania transakcji nie znalazłem żadnej opcji wyboru sposobu wysyłki/opcji odbioru osobistego. Do kwoty, za jaką kupiłem części również nie została ona doliczona. Na moje maila obsługa sklepu jak na razie nie odpisała.

Może wiecie, jak odbywają się zakupy w tym sklepie?

Link do komentarza
Share on other sites

A umiesz czytać? Gdy klikniesz sobie na warunki sprzedaży masz wszystko opisane, a dokładniej w punkcie 8:

8. Płatność - na początku współpracy z danym klientem towar wysyłamy za pobraniem pocztowym. Dla stałych klientów proponujemy inne, dogodniejsze formy płatności.

Link do komentarza
Share on other sites

Nie wiem, jak Ciebie ale mnie czytać nauczono już w podstawówce i przeczytałem punkt regulaminu, na który się powołujesz zanim zamieściłem post. Nie rozumiem dlaczego nie możesz napisać tego normalnie, tylko musisz od razu kogoś obrażać - poza tym prosiłem o odpowiedź osobę, która zrobiła już tam zakupy.

Mimo wszystko, wydaje mi się dziwne, że do zamówienia nie jest doliczana kwota wysyłki (w podsumowaniu), nie ma opcji odbioru osobistego oraz to, że obsługa nie odpowiada na maile.

Link do komentarza
Share on other sites

Bo to tak jakbyś kupował samochód i zamiast przeczytać czy to diesel czy benzyna, mercedes czy maluch kupił go nie patrząc na formę płatności. A po za tym skoro najpierw kupiłeś, a później się pytasz jak wyglądają zakupy w tym sklepie to i tak byś się dowiedział po tygodniu, ponieważ owego zakupu już dokonałeś.

Każdy sklep inaczej ustala sobie warunki. Mi raz z jakiegoś sklepu przysłali na maila każdy element, po jakiej był cenie, ile sztuk zamówiłem i na końcu była doliczona przesyłka, a zdarzyło się, że przysłali tylko maila z potwierdzenie zakupu w ich sklepie.

PS: Przepraszam nie chciałem Cię obrazić.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Zamówienie było na tak niską kwotę, że zaryzykowałem 🙂

Może masz rację, dowiem się w ciągu najbliższych dni.

PS: Przepraszam nie chciałem Cię obrazić.

Spoko 😋

Link do komentarza
Share on other sites

ja kupowalem, czekalem przeszlo tydzien, ale wszystko co zamawialem doszlo. no i poganialem ich troche mailami:D ale te ceny kusza:P

Link do komentarza
Share on other sites

Witam, również zdarzyło mi się zrobić tam zakupy kilka razy, jednak ja odbierałem zamówienie osobiście. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że na mejle nie warto liczyć, jeśli coś się od nich chce trzeba tam zadzwonić. Gdy odbierałem zamówienie, to czasami nie było ono jeszcze gotowe po tygodniu, ale wtedy gdy przychodziłem to składali je od reki i dostawałem to co chciałem 😉

Link do komentarza
Share on other sites

ludzie...

ja do tej firmy mam 30m:D nie jest to elektroniczny, tylko hurtownia praktycznie- sprzedają elementy, które bezpośrednio ściągają z zagranic;) Warto do nich zadzwonić choćby po to, żeby dowiedzieć się, czy maja dane elementy na magazynie;) bo niestety oferta w sklepie nie odzwierciedla stanów magazynowych, nie radze także kupować po jednym kondensatorku, bo się zbulwersują bardzo:P

Link do komentarza
Share on other sites

ODRADZAM ZAKUPY W MS ELEKTRONIK Sp. z o.o. z Gdyni

Kompletny brak profesjonalizmu - kupilem w ich sklepie troche elementow,
nie dostalem zadnej informacji jak zaplacic, jaka bedzie forma dostawy - NIC,
zadnej odpowiedzi na moje maile.

Po tygodniu przyszla do mnie przesylka kurierska za pobraniem.

Zaskoczony nie wiedzialem co to - juz mialem nie odbierac.

W przesylce nie bylo wszystkich czesci - napisalem do nich maila dlaczego

tych czesci nie ma, kiedy je dostarcza i czy tym razem za darmo - oczywiscie

odpowiedzi sie nie doczekalem.

Jednym slowem - AMATORSZCZYZNA.

Dla hobbystow moze OK, ale na pewno nie nic powazniejszego.

Link do komentarza
Share on other sites

Człowieku, to jest hurtownia... jedna z najlepszych w polsce więc na pewno nie ma co mówić o amatorszczyźnie, współpracuje z nimi od 4 lat i nigdy nie miałem problemu. Nie dostałeś odpowiedzi na maila, to zadzwoń, może o tagowało twoją wiadomość jako spam, pomyślałeś o tym? Wszystko do czego się przyczepiłeś jest napisane w warunkach sprzedaży http://mse.beep.pl/sprzedaz.php ... Powodzenia:P

Link do komentarza
Share on other sites

Też kilka razy kupowałem w tym sklepie i nigdy nie było żadnych problemów, nawet sami do mnie dzwonili jak czegoś nie było lub jak zamówienie było gotowe do odbioru.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.