Skocz do zawartości

[Sprzedam] Shieldy do kontroli serw dla D1 Mini


Pomocna odpowiedź

Postanowiłem wypróbować Tindie i sprzedaję swoje prototypy shieldów do kontroli serw. Sklep jest tutaj: https://www.tindie.com/stores/deshipu/

Sprzedaję je po kosztach części -- projekty są skończone, a w ramach pracy nad nimi zbudowałem dość prototypów, żeby mi starczyło na budowanie robotów do końca życia. Szkoda, żeby się zmarnowały, może komuś się przydadzą. Wersje, które sprzedaje, to są ostatnie wersje tych projektów, z aktualnym kodem i wszystkim, co dla nich wymyśliłem. W razie czego oczywiście pomogę też z uruchomieniem.

Gdyby się przypadkiem okazało, że jest jakieś strasznie duże zainteresowanie tym, to mogę zrobić ich więcej -- na razie mam po 3 sztuki każdego, tak jak OSHpark zrobił płytki.

[ Dodano: 25-02-2017, 11:27 ]

Dodam jeszcze, że oczywiście oba projekty są otwarte, mają udostępnione projekty płytek i kod, więc jak ktoś chce, to swobodnie może sobie sam je wykonać.

Link do komentarza
Share on other sites

deshipu, wybacz mały offtopic, ale ostatnio widziałem (chyba Sabre mi podesłał) mistrza ustawiania cen na Tindie, o to przykładowy shield o wartości 39$... https://www.tindie.com/products/masihvahida/batteryduino-battery-shield-for-arduino/

Przemyśl swoje ceny, może powinieneś dopisać dodatkowe zero 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Z tymi cenami, to nie takie proste -- zależy skąd bierzesz części, kto ci to składa, jaki do tego masz support no i oczywiście czy na tym zarabiasz czy nie.

Prawda jest taka, że jak bym policzył moją normalną pensję za robociznę, to też by wyszły takie ceny. Ale ja ani nie chcę na tym zarobić, ani zrobić z tego swojego zatrudnienia -- po prostu pozbywam się prototypów, których już nie potrzebuję, bo projekt jest skończony, a głupio mi je wyrzucać. Więc sprzedaję po cenie części.

Jest długa droga pomiędzy działającym prototypem a nadającym się do sprzedaży produktem i niestety to także odbija się na cenie.

Swoją drogą, powinienem był zrobić tak jak piszesz, bo już jestem na tym interesie do tyłu -- jedna z przesyłek nie zmieściła się w magiczny szablon do sprawdzania listów (bo się akurat tak płytka w niej obróciła) i musiałem wysłać ją jako paczkę, 4x drożej.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.