Skocz do zawartości

[Konkurs] Płytki drukowane wykonane profesjonalnie według Twojego projektu za darmo!


Pomocna odpowiedź

Ponieważ będę zamawiał płytki do piecyka w PCBWay, przesyłka kosztuje tyle co same płytki oraz mam tam sporo funduszy z ich promocji postanowiłem że zrobię mały konkurs.

Zasady są proste: do 31.06.16 należy w tym temacie pokazać projekt swojej płytki z krótkim opisem. Ja z tego wybiorę dwa, zamówię je i po otrzymaniu prześlę zwycięzcom (maksymalnie do 31.07.16, pewnie wcześniej).

Specyfikacja płytek:

  1. Wielkość płytki maksymalnie 10cm*10cm.
  2. 2 warstwy.
  3. 10 kopii.
  4. W komplecie dwustronna soldermaska i silkscreen oraz cynowanie HASL (a może ENIG).
  5. Minimalny rozmiar wiertła 0.3mm.
  6. Minimalna szerokość ścieżki 6 mil.
  7. Na jednej płytce maksymalnie jeden unikalny projekt.
  8. Maksymalnie 30 płytek w zamówieniu (chodzi o panelizację).
  9. Kolor soldermaski: czerwony, niebieski, zielony, żółty, biały, czarny.
  10. Kolor silkscreenu: biały, czarny.
  11. Grubość miedzi: 1oz.
  12. Grubość PCB 1.6mm.

UWAGA: Ten konkurs NIE JEST wspierany przez Forbota, to wyłącznie moja inicjatywa.

Wszystkie płytki są sponsorowane przez firmę PCBWay za co im serdecznie dziękuję!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Mój projekt(płytka) to robot MicroMouse. Nazwy jeszcze nie wymyśliłem, bo ciągle szukam jakiejś pasującej. Sercem myszki jest mikrokontroler Atmega128. Dołączam zdjęcie dwustronnej płytki(jak to mniej więcej wygląda). Niestety wymiary płytki to ~123 x 85 mm. W poście było napisane, że maksymalnie 10x10 cm. choć myślę, że może moja płytka się załapie do tego konkursu, bo patrząc powierzchniowo to jakoś bardzo nie przekracza ustalonej powierzchni(10x10cm.) 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Marcin_56, W Chinach to tak nie działa niestety. Cena jest $10 do 10 sztuk z tą specyfikacją co w poście, cokolwiek ponad nią znacznie podnosi cenę. PCBShopper mówi że nigdzie nie ma sensu kupować poniżej 5szt przy takich wymiarach.

Link do komentarza
Share on other sites

Chumanista, Mam prawie gotowy projekt linefollowera, wcześniej nie było na niego czasu i projekt trochę utknął. Na płytce zostało tylko poprowadzić kilka ścieżek i umieścić otwory do połączenia listwy czujników z płytą główną:

Link do komentarza
Share on other sites

Chumanista, pomyślałem że do testów może warto byłoby na początek nie rozdzielać płytek i sprawdzić jak zabawka będzie się zachowywać. W razie czego można będzie to szybko rozdzielić nożycami do blachy 🙂

Oczywiście że się mieści, jest nawet trochę wolnego miejsca

Link do komentarza
Share on other sites

shaslyk135, fajny pomysł. Ale jak tak to powinieneś chyba poprowadzić też resztę bo widzę tylko dwie.

W każdym razie obydwoje dostaniecie płytki, możecie już generować gerbery. A jak pojawi się ktoś jeszcze to zrobię więcej nagród i tyle. Bo fajne macie te projekty 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.