Skocz do zawartości

poczciwy

Użytkownicy
  • Zawartość

    11
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

poczciwy zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 20 lipca 2018.

Treści użytkownika poczciwy zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika poczciwy

Odkrywca

Odkrywca (4/19)

  • Za 5 postów
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • To już 10 lat!

Odznaki

1

Reputacja

  1. Szkoda że tylko w wersji angielskiej. Temat jest wystarczająco skomplikowany nawet w języku ojczystym.
  2. Projekt wymaga Arduino Pro Micro a nie mini - nie ten procesor potrzeba ATmega32U4 a nie ATmega328.
  3. Czy mój samochód powinien ratować moje życie czy np. dziecka. A jak będzie do wyboru moje życie albo właściciela firmy w której pracuje to kogo powinien ratować. Takich pytań o samochody jest dziesiątki np czy kobieta w ciąży jest więcej "warta" niż 70 letni facet?
  4. W zadaniu 9,1 masz błąd zamiast UART powinno być SPI.
  5. A jak z drganiami styków w przycisku ? podobnie jak w AVR czy może są gaszone w jakiś inny sposób.
  6. poczciwy

    Beachbot upiększy plażę

    To już wiem jak powstały rysunki na płaskowyżu Nazca
  7. Z pewnością wielu by zainteresowało jakiś proste opisanie sieci neuronów na takim przykładzie, jak ją uczyć jakie oprogramowanie zostało użyte itp
  8. Od razu lepiej. Nie żebym się czepiał ale powinno być: ADMUX |= i & 0b00000111; MUX3 i 4 określa wzmocnienie dla kanałów różnicowych 🙂 Jeszcze raz gratuluje świetnego opisu.
  9. Opis fajny i pouczający ale proponuje nie uczyć takiej techniki jak przy odczycie czujników to: ADMUX &= 0b11100000; // zerujemy bity MUX odpowiedzialne za wybór kanału (s. 255 w DS) ADMUX |= i; // wybieramy kanał przetwornika działa tylko dlatego że czujników jest 5. Gdy pętla była dłuższa to zamazaniu uległy by bity REFS0 i ADLAR rejestru ADMUX i byłby problem i to trudny do znalezienia. Makro REGISTER_BIT jest naprawdę fajne 🙂 Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.