Skocz do zawartości

Piechol

Użytkownicy
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

Piechol zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 27 maja 2012.

Treści użytkownika Piechol zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia użytkownika Piechol

Starszy odkrywca

Starszy odkrywca (5/19)

  • Za 5 postów
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • To już 10 lat!
  • Młodszy roboty

Odznaki

3

Reputacja

  1. Piechol

    Sumopiech

    Jej wymiary to 15x10 cm. Waga około 500 g.
  2. Piechol

    Sumopiech

    Nie mam zamiaru sie przejmować komentarzami tego Pana:) A schemat dodam ale jak na razie nie mam takiej możliwości.
  3. Piechol

    Sumopiech

    Ten robot nie będzie starował na żadnych zawodach jest to po prostu moja pierwsza konstrukcja. Za niedługo będę się brał za taką którą wystawie na zawody. Wiem ze Ten robot na zawodach nie miał by szans. A co komentarzy Pana Sabre to po pierwsze jesteś dla mnie nie znaczącym człowiekiem żebyś wywierał na mnie jakikolwiek wpływ czy dalej będę się tym zajmował czy nie to śmieszne. No cóż zdarzają sie i tacy ludzie... Reszcie bardzo dziękuje za komentarze i na pewno wezmę sobie do serca. Robot ten to dopiero początek.
  4. Piechol

    Sumopiech

    Tak????? Ato niby dlaczego???
  5. Witam serdecznie Jest to moje pierwsze dzieło. Robocik nazywa się SUMOPIECH. Jego serce to Arduino Duemilanowe. Jako czyjniki linii zostały użyte TCRT5000L, natomiast jako czujniki odległości DYP-ME007. Niestety robot zasilany jest paluszkami ale planuje zakupic akumulatorek. Jako napęd wykorzystane dwa przerobione serwa TURNIGY 1160A o momencie obrotowym 2,1 kg/cm. Oprogramowanie jest napisane w środowisku przystosowanym do Arduino. Bardzo łatwe do napisania dla początkującego. Oto kilka fotek: A oto filmik jak robot działa: __________ Komentarz dodany przez: Treker Dodałem brakujący załącznik.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.