Skocz do zawartości

marcin009988

Użytkownicy
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika marcin009988

Młodszy odkrywca

Młodszy odkrywca (3/19)

  • Za 5 postów
  • To już rok!
  • To już 5 lat!

Odznaki

1

Reputacja

  1. Gdybym jeszcze miał taką możliwość, to fajnie by było. Na razie muszę sobie radzić bez stałego kącika 😥.
  2. Ja zdecydowałem się na Zhaoxin 936DH, ale ciężko było się zdecydować. Faworytem był Xytronic LF1600 za 258zł. Z opinii na forach jest to najtańszy sprzęt nadający się do prawdziwej pracy, czyli w zasadzie pół-profesjonalny i pewny na lata, ale niestety trzeba było opłacić warunki wiec zacząłem szukać czegoś tańszego. I znowu na forach dowiedziałem się, że z tych najtańszych które do amatorskiego użytku się nadają, a jednocześnie są w miarę trwałe to są: Yihua, WEP, Quick, Zhaoxin, Aoue Teoretycznie są bardzo podobne ale najlepsze opinie ma Zhaoxin, potem jest WEP i reszta. Miałem dylemat, czy wziąść 936AH (110zł) czy DH (145zł), ale ostatecznie wziąłem DH. Jedyne co żałuję to tego, że mi stówy do Xytronica brakło.
  3. Dzięki za info 😉 będę szukał dalej czegoś co się nada, bo niewygodnie se to w pudle trzyma.
  4. Jaki model kuferka jest dawany w zestawie ze stacją? Bo mam podobną (Zhaoxin 936DH) i widzę że wszystko fajnie się w nim układa.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.