Skocz do zawartości

lapfactor

Users
  • Zawartość

    10
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia użytkownika lapfactor

Starszy odkrywca

Starszy odkrywca (5/19)

  • Za 5 postów
  • Młodszy Juror
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • To już 10 lat!

Odznaki

0

Reputacja

  1. Trochę estetyka poszła w las ale artykuł bardzo fajny 🙂
  2. lapfactor

    Wonsz

    Troszkę z estetyką daliście ciała (wiem czepiam się ).Ale ogółem robot ekstra, piwko. 🙂
  3. Super w życiu bym czegoś tak precyzyjnego nie wykonał . 😃 Dodaj jeszcze jakiś filmik piwko dla ciebie.
  4. bardzo fajny robot nic dodać nic ująć 🙂 elegancki ale "bebechy" umieściłbym w środku i zrobił jakąś zmyślną klapkę żeby mieć szybki dostęp a materiał to PCV spienione 3mm?
  5. mówię o tym że zrobiłbym je z miedzianego lub stalowego drutu coś w stylu takiej elipsy
  6. Dzięki za odpowiedz z tą zabawką to bym się nie do końca nie zgodził (bo układy robiłem sam) no ale może źle cie zrozumiałem czy coś takiego a jeżeli chodzi o czujniki to w tej wersji zostanie tak jak jest już zaczynam projekt "Rambo 2 green" tam będą czujniki sharp'a a 3 to będzie line fllower wiem jestem ambitny jak małe dziecko ale lubię planować przyszłość a tak w ogóle to dzięki że poinformowałeś mnie dlaczego przeniosłeś to do innego działu.
  7. bardzo fajny robocik ale kwestie tych "obijadeł" rozwiązałbym trochę inaczej 🙂
  8. Witam. Chciałbym dziś zaprezentować wam mojego pierwszego robota.Robot jest prosty i skromny tak jak to pierwszy robot 😅 Na razie ,jako że są to moje początki z robotyką, robot jest zdalnie sterowany (radiem z dziecięcej zabawki). Następne jego wersje (czyli ""rambo 2","rambo 3"itd) będą miejmy nadzieje trochę bardziej złożone (czujniki...itd kamerka itp.) nie będę się tu rozpisywał bo nie ma o czym robot jest prosty i skromny jak już mówiłem.Na mojego robota składają się: -2 przerobione serwa RC marki acme -2 koła montażowe do serw -2 kółka z zestawu do budowania podwozia samolotu zdalnie sterowanego (dostępne na all.) -cała elektronika została złożona z różnych części wszyscy chyba powinni wiedzieć jakich... -płyta spienionego PCV 3mm -specjalistyczny klej do PCV "ACRIFIX" -folia do wyklejania reklam ekologiczna -jako że obrotowych kółek nie było na stanie to zrobiłem przednie kółko z lego młodszego brata... -Pakiet zasilający sześć akumulatorów AA O to kilka fotek: i od boku: i z bliska: Króciutki skromny filmik też kręcony w pokoju młodszego brata bo w moim panuje nie miłośerny bałagan (na filmiku jedzie wolno bo akumulatorki są już na wyczerpaniu...) : https://www.youtube.com/watch?v=4Hhuo45pcKo
  9. usunołem wszystko tak jak trzeba a to nie blokada w serwie a właściwie to tak miałem specjalne serwa i miały jeszcze dodatkową blokadę osz te japońce to zawsze coś wykombinują żeby człowiekowi życie utrudnić 🙂 [ Dodano: 25 Kwi 10 12:04 ] na razie to wygląda tak:
  10. Buduje coś podobnego tylko że na kołach niestety z lenistwa mam materiały na gąsienice ale nie chce mi się ich robić są jakieś kłopoty z łańcuchami więc będzie na kołach (trzech) 🙂 stawiam piwo bo rozwiałeś mi wszystkie wątpliwości co do tej konstrukcji 😃 [ Dodano: 24 Kwi 10 09:40 ] ty a na ile V chodzą ci serwa bo mi nie chcą działać 🙁 mam 5.45 v i nie działają tylko na początku takie pól obrotu i koniec 🙁
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.