Skocz do zawartości

Gelten

Użytkownicy
  • Zawartość

    46
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

Gelten zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 18 czerwca 2015.

Treści użytkownika Gelten zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia użytkownika Gelten

Wynalazca

Wynalazca (6/19)

  • To już 10 lat!
  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • Młodszy Juror
  • To już rok!

Odznaki

4

Reputacja

  1. Bez zagłębiania się w bibliotekę "Servo.h": kiedy masz stan "nieobecny", dwa razy używasz "delay(1000);", czyli łącznie upływa czas 2s zanim ponownie zostanie sprawdzony czujnik i warunek.
  2. Ktoś może wybiera się z okolic Torunia? 🙂
  3. Treker, potwierdzam, działa 🙂
  4. Sabre, Treker braki w interfejsie YouTube zaobserwowałem tylko na forum, na innych stronach jest ok. Aczkolwiek YouTube ogólnie nie lubi Firefoxa, dość często są lagi, spadki jakości. W Chrome nie ma takich problemów.
  5. Nie wiem czy to jest związane z przeniesieniem serwera ale nie widać u mnie całego interfejsu YouTube. Win10, Mozilla Firefox 44.0. Dodam, że występuje to na forum, na blogu normalnie widać.
  6. W niektórych krajach ten sport mieć pewne problemy z policją: LINK 😋
  7. Są serwa które obracają się o 360 stopni, a nawet i więcej:P Nie wiem czy ten shield się będzie nadawać, jest to w sumie 16-kanałowy, 12-bitowy PWM sterowany przez I2C. Został stworzony z myślą o sterowaniu serwami. Ten moduł wpinasz do Arduino, i to ono nim steruje. Więc żaden problem dołączyć joystick.
  8. Zapowiada się interesująco. Ciekawe czy po zaprojektowaniu mamy dostęp do wzorów/obliczeń chodu.
  9. Gelten

    uBob

    Przyjemny mały robocik, kapelusz dodaje mu uroku. Ile wytrzymuje na jednym ładowaniu?
  10. Ładnie gra 🙂 Kiedy można spodziewać się porównania wydruków z poprzednią drukarką?
  11. Fajnie wyglądają robo-piłkarze 😃 To jest wersja zdalnie sterowana czy autonomiczna?
  12. Oddałem głos. Tym razem jest chyba trochę dłuższa dogrywka niż ostatnio? 😋
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.