Skocz do zawartości

ekspres

Użytkownicy
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gliwice
  • Zawód
    Utrzymanie Ruchu

Osiągnięcia użytkownika ekspres

Aktywny debiutant

Aktywny debiutant (2/19)

  • To już rok!
  • To już 5 lat!

Odznaki

0

Reputacja

  1. Domyślam się, że chodzi o zbocze. Narastające lub opadające. Tylko, że jego wykrycie to jedno. Drugie to fakt, że ono zawsze będzie takie samo - wyjście będzie musiało reagować odwrotnie na co drugie zbocze na wejściu
  2. Chodzi o przycisk na wejściu (stykowy, lub dotykowy z chwilowym zadziałaniem przekaźnika) - rozumiem kwestię, że trzeba wyeliminować niestabilność styku - tu dałbym jakąś zwłokę czasową. Trudność mam przy oprogramowaniu wyjścia: Raz inicjuję wejście to na wyjściu chcę stan wysoki, potem znów inicjuję wejście i chcę stan niski... i tak w kółko (docelowo jeszcze ma być czasówka zerująca wyjście po jakimś czasie) Do tej pory robiłem takie rzeczy na LOGO czy Telematiku, ale w arduino jestem początkujący i czekając na książki z kursem dopytuję o interesujące mnie kwestie 🙂
  3. Mam pytanie: Jak powinien wyglądać program, który będzie włączał i wyłączał wyjście po pojedynczym naciśnięciu przycisku na wejściu?
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.