Skocz do zawartości

DarkSavant

Users
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

O DarkSavant

  • Urodziny 03.08.1992

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Uniejów

Osiągnięcia użytkownika DarkSavant

Młodszy odkrywca

Młodszy odkrywca (3/19)

  • Młodszy Juror
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • To już 10 lat!

Odznaki

0

Reputacja

  1. DarkSavant

    Projekt na konkurs

    A mógłbyś troszkę jaśniej? Nie bardzo rozumiem niektórych pojęć 😖 Jak miałoby to według Ciebie wyglądać? Z elektroniką zacząłem przygodę jakiś czas temu, ale mistrzem jeszcze nie jestem 😳 EDIT: Nie bardzo wiem w jaki sposób Chciałbyś zastosować silnik/serwo z łopatką 😕 Z kolei "serial o niskim baudrate" nic mi nie mówi (choć wiem co to baudrate, ale nie wiem z czym to się je 😕)
  2. DarkSavant

    Projekt na konkurs

    Witam! Mam na imię Wojtek. Z góry mówię, jeżeli temat jest w złym miejscu proszę o przeniesienie. Przechodząc do sedna sprawy: mój nauczyciel fizyki przedstawił nam pewien konkurs. Celem konkursu jest stworzenie pewnego projektu. Temat to: Pierwszym pomysłem jaki wpadł mi do głowy było coś w podobie do nadawania alfabetem Morse'a. Odbiornikiem miałyby być odpowiednie czujniki odczytujące "nadpływające" fale. Mój pomysł wydaje się (według mnie) trochę 'durny'. Najlepszym wyjściem byłoby zrobienie projektu w jakiejś "rynnie" lub wanience, tylko jest jeden mały mankament. W wąskim naczyniu, fale odbijające sie od brzegów mogłyby tworzyć zakłucenia. W tym momencie mam do Was wielką prośbę. Jakie Wy macie pomysły co do tego projektu? Będziecie w stanie mi pomóc? Termin nadsyłania zgłoszeń to 12 kwiecień...
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.