Skocz do zawartości

Damos

Użytkownicy
  • Zawartość

    21
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia użytkownika Damos

Starszy odkrywca

Starszy odkrywca (5/19)

  • Za 5 postów
  • Junior DIY
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • Młodszy Juror

Odznaki

1

Reputacja

  1. Kilka dodatkowych tłumaczeń znalezionych przeze mnie
  2. W moim przypadku jest tak, że pierwszy raz jadę na Robomaticon i nawet nie wiedziałem, że w poprzednich edycjach było wpisowe. Nie chodzi tutaj o te 15 zł. Trzeba zapłacić to okej, ale należy poinformować o tym uczestników. Czytając stronę i regulaminy nigdzie nie znalazłem informacji o opłatach. Jeżeli gdzieś istnieje odpowiedni wpis to proszę o wskazanie (punkt w regulaminie ? ). Jeżeli takiego wpisu nie ma (nie było jak ja się rejestrowałem) to według mnie jest to nie w porządku wobec uczestników.
  3. Dobrze, że dowiedziałem się o wpisowym... Nie będę zdziwony...
  4. Damos

    Projektowanie kół

    Jak zmieniłeś jego długość to będzie dobry 🙂 Teraz chwilowo nie mam czasu żeby go sprawdzić, ale jutro postaram się zerknąć i dam znać. [ Dodano: 04-09-2014, 16:18 ] Pasuje 🙂 Dzięki za pomoc.
  5. Damos

    Projektowanie kół

    Spakowane. __________ Komentarz dodany przez: Treker Takie pliki należy pakować i wgrywać archiwa (zip, rar itd).
  6. Damos

    Projektowanie kół

    Już wyjaśniam. Uchwyty te różnią się jedynie długością 🙂 Rozstaw otworów jest taki sam, grubość ta sama itd. Jedynie musisz sprawdzić wymiary i przyciąć go do odpowiedniego wymiaru. Zobacz tutaj na wymiary: - dłuższy: - krótszy: W razie czego pytaj. Pololu_mocowanie_silnika_long.STEP.tar.gz
  7. Damos

    Projektowanie kół

    Jak chcesz jeszcze poćwiczyć i masz czas to przydałby mi się model krótszego uchwytu do silnika Pololu. Mam model (step) od dłuższego uchwytu i jak to ułatwiłoby Ci pracę to podeślę go. Więcej szczegółów: http://www.pololu.com/product/989
  8. Damos

    Linefollower

    A teraz całość 🙂
  9. Damos

    Linefollower

    Zrobiłem płytkę od nowa. Całość jest mniejsza/węższa. 😉
  10. Damos

    Linefollower

    Aż tak małej nie jestem w stanie zrobić 🙂 , ale swoją jeszcze zmniejszę. Jutro wieczorem pokażę co udało mi się zrobić. 😉
  11. Damos

    Linefollower

    Lubię jak płytki ładnie wyglądają 😃 a tutaj jak trochę poprzesuwam to nie będzie w miarę symetryczna. Jeszcze kombinuję 🙂 Tak jeszcze zapytam Ktiry co 1,5-2 cm od siebie będą okej ? Sabre, na płytce z Atmegą mam większość elektroniki z lewej strony, to czujniki wyrównają 😋
  12. Damos

    Linefollower

    Dzięki Treker 😉
  13. Damos

    Linefollower

    Kształtu już raczej nie zmienię, no może delikatnie 🙂 Dawać więcej przelotek ? Strasznie dużo mam niewykorzystanego miejsca z prawej strony Atmegi, no ale to pierwszy projekt, następny będzie całkiem inny 🙂
  14. Damos

    Linefollower

    Mógłby ktoś zerknąć na mój projekt PCB ? Ciężko mi było to wszystko jakoś ułożyć i nawet nie wiem czy jest to w miarę poprawne. Wstępnie płytkę chciałem wykonać na jednej stronie, ale chyba się nie da i postanowiłem przenieść kilka wyprowadzeń na drugą stronę. Oczywiście kształt płytki będzie inny, przytnę ją. Zmieszczą się przelotki pod Atmegą i pod mostkiem ? Może lepiej wrzucić każdą warstwę osobno ?
  15. Damos

    Linefollower

    Wizję PCB pod kątem mechanicznym, czyli mocowania, łączniki itp. już mam, ale nie chciałem jej rysować dopóki nie będę miał w miarę poprawnego schematu. Na pewno jak zacznę projektować PCB wyjdą jakieś błędy, ale będzie ich mniej niż przedtem. Poprawiłem zasilanie. 🙂 Edit: Proszę sprawdzić 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.