Skocz do zawartości

Polećcie mi sklep z płytkami ARM + USB + WIRELESS


jangrzdyl

Pomocna odpowiedź

Siema,

czy moglibyście polecić mi jakiś sklep z płytkami ARM? Dokładnie szukam takich na których można postawić linuxa, który przy pomocy odbiornika/nadajnika WIFI będzie łączył się z Access Pointem, a także będzie miał wbudowany USB. Może być też sklep jakiś zagraniczny. Niektórzy tutaj polecali mi kupno rutera tp-link mr3220, tylko że ja szukam układu, który będę chciał wykorzystać prawdopodobnie komercyjnie. A z ruterem tp-linka może być chyba problem z tym...

Link do komentarza
Share on other sites

nieznajdziesz nic chyba taniej niz na propox chyba ze sam zaprojektujesz cała płytke i wyslesz do wykonania moze i wsumie to sie bedzie bardziej opłacac w komercyjnej wersji?? zamawiasz sobie np. 50 pcb 50 kompletow czesci a nastepnie wysyłasz wszystko do montazu 🙂 ewentualnie chyba ze sam masz tyle wprawy i czasu by składac to wszystko i wykonywac pcb 🙂

pozdrawiam. bebek89

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

a jak tak bardzo ci zalezy to mozesz uzyc

RouterBoard

roboard RB-100

[ Dodano: 17-10-2011, 18:06 ]

Beagleboard to jest kompletnie mini komputer 🙂 nawet z obsługa dvi tylko czy dla autora tematu to nie zawiele czy nie lepszy by był sam moduł uC taki jak na propox wkoncu to ma byc tylko czesc systemu jak by dobrze popatrzec to by moze udało sie samemu zrobic pcb i polutowac tzn zlecic firmie jak nie patrzec kazde wykozystanie modułu x firmy wiaze sie z trudnosciami sprzedazy naszego produktu a jak mamy własny produkt całkowicie to co nam moga zrobic 🙂

[ Dodano: 17-10-2011, 18:12 ]

a napewno w polsce znajdzie sie jakas firma robiaca pcb na zamowienie

LFBGA, PQFP

Link do komentarza
Share on other sites

jangrzdyl,

Zaciekawiłeś mnie. Mam podobny chiński tablet. Szczerze mówiąc jako tablet się niezbyt nadaje. Wie ktoś może czy są pod Androida sterowniki przejściówek USB <-> RS232 ?

Link do komentarza
Share on other sites

Ciekawi mnie tylko czy da radę pisać aplikację na androida bardziej blizej sprzętu w C++ a nie w Javie i tak żeby środowisko nie dostarczało użytkownikowi możliwości robienia dowolnie co zapragnie z systemem za pomocą przycisków na ekranie?

Link do komentarza
Share on other sites

Niestety to już bardziej przypomina programowanie na PC niż na mikrokontrolery :-> .

Nie da się jakoś wejść do sprzętu w tablecie, jak to się robi na uC ?

Mimo wszystko warto się tym zainteresować, bo coraz więcej urządzeń mobilnych tworzy się na androidzie.

😃

Link do komentarza
Share on other sites

ojj ludzie ludzie pkpierwsze android to linux z framework java pisze sie programy pod c cpp java python itp a zeby sie dostac do uC trzeba przez jadro ewentualnie odrazu na uC kazde jadro linuxa daje mozliwosc dostepu do sprzetu trzeba czytac w dokumetacji. tablety maja przewaznie usb host wiec mozna besposrednio usb- rs232 ewentualnie odrazu z rs procka mozna komunikowac sie pozatym z tego co mi wiadomo autorowi nie bardzo pasuje gotowy sprzet typu. tablet tel router itp

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.