Skocz do zawartości

Najlepsze sklepy internetowe z elektroniką


Treker

Pomocna odpowiedź

Nie znam tych sklepow to co znlalazlem umieszczam tu 🙂

www.centrumelektroniki.pl

www.nowyelektronik.pl

www.elko.zpx.pl

Coś znajde dodam 🙂

//daniel93

Scaliłem tematy...

//Treker

usunąłem powtarzające się

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

ElStat - jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, sklep w Poznaniu, oferta - od rezystorów po kity AVT/NE + sporo elementów do automatyki... Ceny przystępne, sprzedaż także wysyłkowa.

Gembara - również poznański sklep, na stronie piszą, że realizują wysyłkowo tylko większe zamówienia. Warto jednak poszperać w ich ofercie - zdarzają się prawdziwe perełki cenowe.

Link do komentarza
Share on other sites

Powiem to tak w każdym sklepie zdażają się niedociągnięcia i pomyłki. Ja akurat mam kitów, sprzętu itd. zamówionego w AVT za jakieś ~4000pln i ani razu nie miałem żadnego probleu z przesyłką i zawartością.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Share on other sites

A mnie sie przypomniao że ja kupiłem u nich kit (wykrywacz metali) tyle że na allegro, (bo oni też tam prowadzą działalność) niepodobało mi sie tylko to że musiałem wpłacać kase na konto (przez poczte) to trwało i trwało a pozatym wszystko ok

Link do komentarza
Share on other sites

Ciekawe jakiej one są wielkości... Ciekawa stronka tylko brakuje wymiarów... troche więcej parametrów też by nie zaszkodziło... Jak ktoś coś kupi albo będzie się dowiadywał to niech da znać 😖

Link do komentarza
Share on other sites

Witam. Szukam tak jak napisałem w temacie uniwersalnej płytki stykowej ale małej wersji

coś tak jak tu: http://sklep.avt.com.pl/go/_info/?id=32891

Zakupiłbym to w avt ale czytałem tu na forum że w tym sklepie jest drogo i niekiedy są problemy z przesyłką(długo idzie) dlatego prosiłbym o pomoc w znalezieniu sklepu gdzie coś podobnego dostanę, na allegro są ale tylko duże, a mnie na razie duża nie potrzebna a i pieniędzy tyle nie mam aktualnie, pytałem nawet sprzedawców na allegro o wersję małą także nie mają.

Jeżeli ktoś posiada płytkę uniwersalną i chciałby ją sprzedać za rozsądną cenę to mogę odkupić 😉

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.