Skocz do zawartości

0mt0

Users
  • Zawartość

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Poznań
  • Zawód
    Co nie dotkne to spiernicze ;)
  • Moje zainteresowania:
    Robotyka, Aktorstwo, reżyseria i programowanie

Osiągnięcia użytkownika 0mt0

Odkrywca

Odkrywca (4/19)

  • Za 5 postów
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • To już 10 lat!
  • Młodszy Juror

Odznaki

0

Reputacja

  1. 0mt0

    [Bascom] Jaki programator ?

    Ok BASCOM AVR działa czyli kupuje na gwiazdke STK500v2 Postanowione dziękuje wszystkim za pomoc 😉
  2. 0mt0

    [Bascom] Jaki programator ?

    Rozumiem że mówisz o tym programatorze ? Wygląda ciekawie chyba sie na niego zdecyduje
  3. 0mt0

    [Bascom] Jaki programator ?

    Dzięki - Piwo, pomógł Aż się dziwie że tak tanio (dotychczas programatory z którymi się potkałem kosztowały 100-5 000zł) i do końca tego ne rozumiem dlaczego niektóre są mega drogie 800zł a nie które mega tanie 15 zł [ Dodano: 02 Paź 10 12:08 ] Kurde, zapomniałem dodać kompatybilny z windowsem 7 64 bit
  4. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, ( 😅 ) chciałbym sobie kupić programator. Nie może być za drogi ale musi być też dobry. Jestem w stanie wydać maskymalnie 200zł z hakiem. Powinnien być, że tak powiem "kompatybilny" z kursem bascoma (z tym kursem). Dobrze by było aby miał port USB ale nie jest to konieczne. Nie chce od razu programować rzeczy dla NASA, a więc nie musi być wypasiony w kosmos ale chciałbym żeby np. można w nim było zaprogramować "mózg" do robota z wyświetlaczem LED, Linefollowera i ogólnie takie proste i popularne roboty, np. diodki mrugające w określonej kolejności i odstępach czasowych (np. nadające morsem ^^) itd. Prosze o porade i z góry dziękuje, 0mt0 [ Dodano: 02 Paź 10 11:44 ] aa i niedługo będe na swoim komputerze i powiem czy BASCOM AVR mi w końcu działa czy nie 😉 PS teraz nie mogę bo kuzynka wróciła z imprezy i tam śpi ^^ [ Dodano: 02 Paź 10 11:49 ] A i zapomniałem dodać jestem, bardzo, ale to bardzo początkujący 😅
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.